The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 skoto DK - zamítnuto

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
skoto
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 02. 04. 12

skoto   DK - zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: skoto DK - zamítnuto   skoto   DK - zamítnuto Icon_minitimeMon Apr 02, 2012 11:21 pm

Nick postavy: Skoto
Jak dlouho hrajete WoW: hodne dlouho na twinu uz pomalu 2 roky a predtim jsem hral na czechwowu a obcas si odskocim zahrat na arena-tournament maina mam huntera za ktereho jsem hral doted pvp i pve ale na AT me zacal bavit DK tak jsem se rozhodl ze se za nej pustim uz jen na pvp ted sbiram pvp eq. abych taky neco vydrzel Smile mam ted v planu hrat pouze pvp ktere me za DK zacalo bavit tak jsem ho prevedl z hordy na alianci kvuli racialce Smile
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills): 1850 minulou sezonu, pve mam velke zkusenosti
Dosažený rating / rank: 1850
Odkaz na Twin armory, přímo na postavu: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Skoto
Honorable Kills: na huntovi 10k na DK nejak 2.6K
Talenty: 0/18/53 UH
Věk: 20
Postava je koupená / vyexpená: (pouze informativní) poctive vyexpena Smile
Odkaz na tvoje UI : (zajímají nás bindy, macra a celkové nastavení UI) skoto   DK - zamítnuto Bfi1333408638b mam tam jeste schovane bary se spelama ktere nemaji cd a sharuji runy s jinou abilitou
Máš Mumble a microfon: oboje
Aktivita: (kolik hour per day/week) jsem tu skoro stale Smile
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit: neznam prendal jsem DK k alianci pac mam zajem jet ciste pvp
Jsi ochoten chodit i PvE: (vzhledem k otevřenému ToCku - slušné offsety / trinkety) pve mi problemy nedela Smile
Co očekáváš od guildy: ocekavam premade, dobry kolektiv a najit nekoho na areny
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

skoto   DK - zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: skoto DK - zamítnuto   skoto   DK - zamítnuto Icon_minitimeWed Apr 04, 2012 8:07 am

Proti

minulou sezonu 1850 rat. dá každej sam Cool + prý chodíš arény na AT, hm jestli je na Twinu tvuj rat 1850 tak na AT jsi nedál víc jak 1100 ? neber to jako urážku, ale když vidím ten eq a "zelené" gemy.... vyjádřil jsem se
Návrat nahoru Goto down
skoto
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 02. 04. 12

skoto   DK - zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: skoto DK - zamítnuto   skoto   DK - zamítnuto Icon_minitimeWed Apr 04, 2012 8:54 am

sorry zmylil jsem se ve vas doufal jsem ze berete lidi co maji chut hrat eq. se da dohnat velice rychle, co se toho ratingu tyce hral jsem to jen kvuli zbrani a partak pak prestal hrat uplne a na AT se mi nedari najit stabilniho prataka kazdy tam ma chut hrat tak den a pak se vetsinou vrati na svuj byvaly server ale to je jedno kdyz vidim vas pristup tak bych ani s full wf k vam nechtel jit prijdete mi jako dokonala kopie immortal outlaws Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

skoto   DK - zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: skoto DK - zamítnuto   skoto   DK - zamítnuto Icon_minitimeWed Apr 04, 2012 10:39 am

náš přístup je úplně normální, jen máme nějáké "Podmínky " pro přijetí, které jsou na Twinstar forum, a neberem každého hráče co má jak ty říkáš chuť "hrát" takových lidí je dost, ale skillem jsou někde jinde
Návrat nahoru Goto down
Rts
Forum Moderator
Forum Moderator
Rts


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 03. 12

skoto   DK - zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: skoto DK - zamítnuto   skoto   DK - zamítnuto Icon_minitimeWed Apr 04, 2012 10:56 am


Těch 1850 minulou sezonu jsi dal s timhle DK nebo s tím huntem?

V bindech vidím trochu něco víc, což je fajn, ale co se eq týče tak absolutně nesplňuješ podmínky.
Jediné východisko je natáhnout rating nad 1800 s tímhle eq a pořídit rele wep.
Pak bych uvažoval a tom dát pro, ale pochop, že takto nejsi přínosem pro guildu.
Není to nic osobního, ale za nesplněné podmínky musím dát PROTI.


Návrat nahoru Goto down
skoto
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 02. 04. 12

skoto   DK - zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: skoto DK - zamítnuto   skoto   DK - zamítnuto Icon_minitimeWed Apr 04, 2012 2:35 pm

ten rating jsem dal s hunterem ale ted jsem se rozhodl pokracovat s DK uz jen v pvp a ty podminky by jste mohli hodit taky nekam sem na orko ja treba na twin foku nikdy nic nehledal a ani to neplanuju cekam ze takove informace budou i na oficialnich guild strankach
Návrat nahoru Goto down
Galactica
Forum Noobie
Forum Noobie
Galactica


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 04. 12
Age : 29

skoto   DK - zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: skoto DK - zamítnuto   skoto   DK - zamítnuto Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 7:16 am

Rovněž jsem proti. Důvodem jest nesplnění podmínek.
Podmínky byly umístěny na foru už dříve, tady je máš:

Podmínky pro přijetí:
1) min. t2 Furi/t1 Rele weapon, 4/5 Furi + 1800 rat.
2) Znalosti svoji classy
3) Aktivita v BG velkou výhodou, ohleduplnost
4) PvE gear výhodou
5) Group Calendar, mumble ( + nastudované taktiky výhodou)


Nevím jaký jsi hráč, jestli jsi dobrý nebo ne, pobíhat v BG jsem tě neviděl, nebo si to nepamatuju. Nicméně musíš pochopit že ty podmínky jsou tu od toho abychom oddělili zrno od plev.
Tolik zhruba k tomu. Splň požadované podmínky a nebude problém to znovu pořešit.

ZATIM NE
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





skoto   DK - zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: skoto DK - zamítnuto   skoto   DK - zamítnuto Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
skoto DK - zamítnuto
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Catris - Ele sham - zamítnuto
» ultra lama dk - Zamitnuto
» Assa Rogue PVP - zamítnuto
» Nelena-Arms warr - zamítnuto
» Frost / fire Mage - Zamítnuto

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: