The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ultra lama dk - Zamitnuto

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
zuco1
Anonymní




ultra lama dk - Zamitnuto Empty
PříspěvekPředmět: ultra lama dk - Zamitnuto   ultra lama dk - Zamitnuto Icon_minitimeMon Apr 16, 2012 4:46 pm

Nick postavy: Zuco
Jak dlouho hrajete WoW:3 roky
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills):pvp skusenosti s rank 6 Smile pve okrem algalona a anuba som bol vsetko
Dosažený rating / rank: 2270 rate tuto sezonu
Odkaz na Twin armory, přímo na postavu:tukni armory a jebni tam moje meno
Honorable Kills: 26k
Talenty: unholy/blood
Věk: 17
Postava je koupená / vyexpená: (pouze informativní) ukradnuta
Odkaz na tvoje UI : (zajímají nás bindy, macra a celkové nastavení UI)
Máš Mumble a microfon: mam vsetko
Aktivita: (kolik hour per day/week)kazdy den
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit:môze ma odporucit ten ultra skill paladin apolleo
Jsi ochoten chodit i PvE: (vzhledem k otevřenému ToCku - slušné offsety / trinkety)jasne!!
Co očekáváš od guildy: nic
Návrat nahoru Goto down
Galactica
Forum Noobie
Forum Noobie
Galactica


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 04. 12
Age : 29

ultra lama dk - Zamitnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: ultra lama dk - Zamitnuto   ultra lama dk - Zamitnuto Icon_minitimeMon Apr 16, 2012 7:59 pm

Už jsi u nás jednou byl a vyhozen jsi byl tuším žes nebyl schopen se účastnit guildovních raidování ToCka, dostal jsi několikrát napomenutí, potom trestný rank "na kick" a přesto sis nedal říct... což o Tobě něco vypovídá.
Promiň, já osobně si myslím že Praetoriáni potřebují lidi schopné jednat a myslet nejen za sebe, že potřebujeme hráče teamové a kolegiální. Tudíž je mi líto. Můj názor je z mého proslovu patrný a to jest kategorické NE.
Je faktem že gear máš solidní a skill určitě taky nějaký bude nicméně i ten největší skiller je nám k ničemu pokud nebude jednat i pro blaho guildy.
Další věc... Moc by mě zajímalo proč k nám vlastně chceš, když uvážíme cos napsal "Co očekáváš od guildy: nic", to chceš mít jméno guildy pod svým jako machrovinku? ...
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

ultra lama dk - Zamitnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: ultra lama dk - Zamitnuto   ultra lama dk - Zamitnuto Icon_minitimeMon Apr 16, 2012 8:38 pm

proti viz. Galatica
Návrat nahoru Goto down
Dio
Forum Moderator
Forum Moderator
Dio


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 10. 03. 12

ultra lama dk - Zamitnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: ultra lama dk - Zamitnuto   ultra lama dk - Zamitnuto Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 11:31 am

PROTI vcera jsem jsi me a myliathovy myslim psal a odpoved jsi dostal
Návrat nahoru Goto down
Veveruska
Forum Moderator
Forum Moderator
Veveruska


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 03. 12
Age : 30
Location : Zdice

ultra lama dk - Zamitnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: ultra lama dk - Zamitnuto   ultra lama dk - Zamitnuto Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 1:46 pm

Z A P O M E Ň
Návrat nahoru Goto down
Leipwns
Clan Bitch!
Clan Bitch!



Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 11. 03. 12

ultra lama dk - Zamitnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: ultra lama dk - Zamitnuto   ultra lama dk - Zamitnuto Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 5:20 pm

uz len to ako si napisal tu prihlasku o niecom svedci....cize oblizal si paty NE
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

ultra lama dk - Zamitnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: ultra lama dk - Zamitnuto   ultra lama dk - Zamitnuto Icon_minitimeWed Apr 18, 2012 3:04 pm

Clan Bitch rozhodl, takže Přijmáme ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ultra lama dk - Zamitnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: ultra lama dk - Zamitnuto   ultra lama dk - Zamitnuto Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ultra lama dk - Zamitnuto
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: