The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Frost / fire Mage - Zamítnuto

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Wealthy
Anonymní




Frost / fire Mage - Zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Frost / fire Mage - Zamítnuto   Frost / fire Mage - Zamítnuto Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 12:04 pm

čaute
Nick postavy : Wealthy
Jak dlouho hrajete WoW : wo hraju asi 6 let s pauzama
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills) : takže arena rating max za enha shamana 2,3
za maga hraju asi 4 měsice stále se za něj učím max rating zatím 1900, teď hraju s mladou areny takže ji víceméně učím,v PVE mam vše odchozene Smile))
Honorable Kills : necelych 10k
Talenty : frost/fire
Věk :21
Postava je koupená / vyexpená : bohužel koupená neměl jsem na převod z hordy a nechcou se mi utrácet peníze takže tam prodaný mág zde koupen.
Máš Mumble a microfon ? : mam oboji
Aktivita : sedim tu skoro furt "vysokoškolák"Very Happy
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit ? : Bohužel asi ne
Jsi ochoten chodit i PvE ? ANO
Co očekáváš od guildy ? Pohodovou partu občas to premade, raidy + zábava v ogrimaru QQ
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

Frost / fire Mage - Zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frost / fire Mage - Zamítnuto   Frost / fire Mage - Zamítnuto Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 6:59 pm

Sry že dávám opak, ale Proti, bohužel nesplňuješ požadavky tipu Full furi nebo rele weapon, na druhou stranu mágu je vždy low, záleží na ostatních
Návrat nahoru Goto down
Rts
Forum Moderator
Forum Moderator
Rts


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 03. 12

Frost / fire Mage - Zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frost / fire Mage - Zamítnuto   Frost / fire Mage - Zamítnuto Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 12:02 pm


Taky mě mrzí, že nesplňuješ požadavky pač přihláška na mě udělala dojem a mágů máme málo.

Natáhni rat a kup rele wep a budu pro přijetí...
Návrat nahoru Goto down
Dio
Forum Moderator
Forum Moderator
Dio


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 10. 03. 12

Frost / fire Mage - Zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frost / fire Mage - Zamítnuto   Frost / fire Mage - Zamítnuto Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 4:10 pm

PRO


sorac lidi jsem pro prijeti i kdys podminky zatim nesplnuje ale magu je fakt malo jedinej barman tu snama chodit tocko atd dalsi sa fakt bude hodit rat uz dodela na weap kdykoli
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

Frost / fire Mage - Zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frost / fire Mage - Zamítnuto   Frost / fire Mage - Zamítnuto Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 12:15 pm

Zamítnuto, ozvi se až budeš splňovat požadavky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Frost / fire Mage - Zamítnuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Frost / fire Mage - Zamítnuto   Frost / fire Mage - Zamítnuto Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Frost / fire Mage - Zamítnuto
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Frost mage - přijat
» skoto DK - zamítnuto
» Assa Rogue PVP - zamítnuto
» Catris - Ele sham - zamítnuto
» ultra lama dk - Zamitnuto

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: