The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Memorieshurt MM hunter

Goto down 
+2
Veveruska
Necronichan
6 posters
AutorZpráva
Necronichan
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 24. 03. 12

Memorieshurt MM hunter Empty
PříspěvekPředmět: Memorieshurt MM hunter   Memorieshurt MM hunter Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 5:54 pm

Nick postavy :Memorieshurt
Jak dlouho hrajete WoW : zlaté pre tbc
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills) : no exped 2,4k 2v2 a 2,6k 3v3 PDH, ATC a jungle cleave na ATC
Dosažený rating / rank
Honorable Kills : 45 765
Talenty : MM(PvP)/ MM PvE 7/57/7
Věk :18
Postava je koupená / vyexpená : (pouze informativní) vyexpená, 121 played
Máš Mumble a microfon ? : Tak to je samozřejmost. Vcelku si rád pokecám.
Aktivita : (kolik hour per day/week) No přes týden jsem na škole a ve hře mohu být tak od 3 do 6. Jinak co se týká víkendu tak skoro 14 hodin.
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit ? : Znám Inovecku, Odkundes a Crackeyho. I mnoho dalších co jsem viděl v BG, ale nevzpomenu si přesně na nick. (sorry těm co jsem neuvedl Wink )
Jsi ochoten chodit i PvE ? : (vzhledem k otevřenému ToCku - slušné offsety / trinkety) Tak mám 2 roky naraidováno s TFC 4/5 CONQ a 5x 239 item lvl.
Co očekáváš od guildy ? : Kamarádský kolektiv se zálibou v PvP a rosekávání hordy, která mě v posledních dnech začíná pěkně štvát. Nějaké to Premade a občas to PvE na Rele Wink
Návrat nahoru Goto down
Veveruska
Forum Moderator
Forum Moderator
Veveruska


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 03. 12
Age : 30
Location : Zdice

Memorieshurt MM hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Memorieshurt MM hunter   Memorieshurt MM hunter Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 9:00 am

já jsem pro, nějaké exped lidi potřebujeme Smile.. a navíc huntrů je málo lol!
Návrat nahoru Goto down
Rts
Forum Moderator
Forum Moderator
Rts


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 03. 12

Memorieshurt MM hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Memorieshurt MM hunter   Memorieshurt MM hunter Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:14 am


Za mě jednoznačně Pro.

Pamatuju si z bg, supr pve eq i zkušenosti v pvp i pve...
Vidím přínost pro guildu, i když huntů máme fakt že dost, ale Dio teď hunta prodal, tak je zas o jednoho míň. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Dio
Forum Moderator
Forum Moderator
Dio


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 10. 03. 12

Memorieshurt MM hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Memorieshurt MM hunter   Memorieshurt MM hunter Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 11:40 am

PRO

Jelikoz jsem huntu prodal a dokonce i palu a vratil sem se k rogune ktere nejsou vubec tak je mi to jedno takze jsem pro:D
Návrat nahoru Goto down
Creatura
Forum Moderator
Forum Moderator
Creatura


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 10. 03. 12
Age : 34
Location : Terezín

Memorieshurt MM hunter Empty
PříspěvekPředmět: Creatura   Memorieshurt MM hunter Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 5:20 pm

no tak huntru je tu fakt malo jak řikal veev cca 7 na raid ale cajk za pokus nic nedáš sme PRO
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

Memorieshurt MM hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Memorieshurt MM hunter   Memorieshurt MM hunter Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 5:28 pm

Proti

někdo musí být zlej
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Memorieshurt MM hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Memorieshurt MM hunter   Memorieshurt MM hunter Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Memorieshurt MM hunter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hunter - Odkundes
» Hunter-Rangaros
» Kinshi/hunter
» Jetzt - hunter - přijat
» SURV / BM hunter - přijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: