The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jetzt - hunter - přijat

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
jetzt
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 03. 12

Jetzt - hunter - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Jetzt - hunter - přijat   Jetzt - hunter - přijat Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 1:52 pm

Nick postavy : Jetzt
Jak dlouho hrajete WoW : asi 5 let
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills) : zde na twinu zatim okolo 2000, pak jsem presel k ali a zalozil new team
Honorable Kills : 8500 cca
Talenty : marksman pvp i pve, ale zahraju vsechno
Věk : 18
Postava je koupená / vyexpená : (pouze informativní) : 2 roky zpatky vyexpena na ofi, zde koupena 60 lvl a doexpena
Máš Mumble a microfon ? : oboji funguje
Aktivita : (kolik hour per day/week) kazdy den po skole na horsim pc, o vikendech na lepsim notasu, neni problem kdyz se rekne cas , tak jsem prijdu
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit ? : jen podle nicky nijak zvlast jinak
Jsi ochoten chodit i PvE ? : (vzhledem k otevřenému ToCku - slušné offsety / trinkety) : ano, dokonce lepsi pve eq nez pvp
Co očekáváš od guildy ? : hlavne doufam ze guilda ma nejakou uroven , kde se da dobre pokecat, pak nejake ty premady a obcas pve
Návrat nahoru Goto down
Dio
Forum Moderator
Forum Moderator
Dio


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 10. 03. 12

Jetzt - hunter - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jetzt - hunter - přijat   Jetzt - hunter - přijat Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 3:30 pm

No vzhledem k tomu ze mame dost hunteru tak pockam na vyjadreni ostatnich zalezi nanich

/Edit: ale jsem PRO
Návrat nahoru Goto down
Rts
Forum Moderator
Forum Moderator
Rts


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 03. 12

Jetzt - hunter - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jetzt - hunter - přijat   Jetzt - hunter - přijat Icon_minitimeMon Mar 19, 2012 10:04 am

Koukal jsem, že má natažený rating 1800+, takže bude rele wep a časem i asi eq.
Pve pěknej, takže PRO, ale ta poslední věta v přihlášce na mě teda dobrej dojem neudělala.

Přece se nehlásím do guildy, u které pochybuju o tom jestli má nějakou úroveň! Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Creatura
Forum Moderator
Forum Moderator
Creatura


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 10. 03. 12
Age : 34
Location : Terezín

Jetzt - hunter - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Creatura   Jetzt - hunter - přijat Icon_minitimeMon Mar 19, 2012 3:35 pm

nejsme moc na slohové utvary proto říkám ANO snad se ukažeš v dobrém světle


/EDIT Dio:Prijat



LOCK napis ve hre
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jetzt - hunter - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jetzt - hunter - přijat   Jetzt - hunter - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jetzt - hunter - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» SURV / BM hunter - přijat
» Kessi - multifunkcny hunter ^_^ - přijat
» Hunter - Odkundes
» Hunter-Rangaros
» resto shaman - přijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: