The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obey - Warrior

Goto down 
AutorZpráva
Obe
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 05. 12

Obey - Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Obey - Warrior   Obey - Warrior Icon_minitimeThu May 10, 2012 6:37 pm

Nick postavy: Obey
Jak dlouho hrajete WoW: cca 5let
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills): Na furi sezóně dosažen rat 2350+, poté se stalo to nejhorší co může wowkaře potkat. >>Ukradenej ACC. V PvE se vyznám dost. ToC 10/25 odchozene viz achievy. UDcko HMka. >> Taktiky znám. Za warriora hraju asi 3 roky. Expil jsem od 1lvl až do 80 na Twinstaru. Poté jsem o postavu přišel. Ve warriorech se vyznám
Odkaz na Twin armory, přímo na postavu: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Obey
Honorable Kills: 12440
Talenty: Hraju PROTECT pvp. Je to rozhodně změna oproti arms. >> Baví mě to. (aktuální rat 1810.)
Věk: 18 let.
Postava je koupená / vyexpená: (pouze informativní) Postavu jsem dostal od kamaráda.
Odkaz na tvoje UI : (zajímají nás bindy, macra a celkové nastavení UI)
Máš Mumble a microfon: Oboje mám Smile
Aktivita: (kolik hour per day/week) 4-5 hodin denně
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit: Ani ne. Jen od vydění v BG atd..
Jsi ochoten chodit i PvE: (vzhledem k otevřenému ToCku - slušné offsety / trinkety) : Určitě. Lepší jak chodit s worldem.
Co očekáváš od guildy: Časté premade. Občasné chození PvE. Dobrý kolektiv. Rady.
...Jen tak mimo. Jmenuju se Jakub a jsem z Olomouce. Baví mě wow a sport Smile Rád pokecám a jsem docela klidnej člověk Very Happy..
Návrat nahoru Goto down
 
Obey - Warrior
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Arms WARRIOR Lecterr
» Prihlaska-Pregnant-Warrior - přijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: