The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Gaathir - ele/enha

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Gaathir
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 26. 04. 12

Gaathir - ele/enha Empty
PříspěvekPředmět: Gaathir - ele/enha   Gaathir - ele/enha Icon_minitimeThu Apr 26, 2012 9:49 pm

Nick postavy: Gaathir
Jak dlouho hrajete WoW: přibližně 3 roky včetně kratších i delších přestávek
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills): naxx , VoA , OS , něco málo z Ud , pve jsem příliš času nevěnoval
Dosažený rating / rank: 2310 jako ele na minulé sezoně , na aktuální sezoně bylo maximum 1915 v combu ele/bala , pak se konal převod k ali , kde se doufám posuneme výš..
Odkaz na Twin armory, přímo na postavu: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Gaathir
Honorable Kills: 47 000
Talenty: pvp ele / pvp enha.. dřív jsem chodil i resto v combu s protem, ale to mě nějak nezaujalo i když výsledek se dostavil
Věk: 21
Postava je koupená / vyexpená: (pouze informativní) postava je vyexpená , cca před rokem prodaná ( myslel jsem, že je to definitivní konec s wow ) , ale díky většimu přísunu času jsem tuto postavu koupil zpět ( vcelku náhoda, ale zaplať pánbůh, že s ní nový majitel nejspíš nebyl spokojen )
Odkaz na tvoje UI : (zajímají nás bindy, macra a celkové nastavení UI) hard klikenzí .. ne , bindy jsou samožrejmostí hraju na razer naga což mi vyhovuje po všech stránkách , o makrech na focus cc , interupt , off heal snad mluvit nemusím.. i když někdy to nenačasuji jak bych měl :/
Máš Mumble a microfon: mumble mám, jeden oprášený microfon též vlastním
Aktivita: (kolik hour per day/week) nevím.. narovinu , dávám přednost reálu kde jsou akce časově nepředvídatelné, ale určitě jsem schopen se po domluvě lecčemu přizpůsobit.. ale více času mám přes týden , víkendy jsou většinou nabyté..
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit: znám vás po většinou z bégéček či arén, o doporučení si netroufám tvrdit, nikdo od vás můj "bližší známí" není..
Jsi ochoten chodit i PvE: (vzhledem k otevřenému ToCku - slušné offsety / trinkety) ochotný jsem
Co očekáváš od guildy: požadavky bych řekl, že splňuji, ale to nic nemění na tom, že jsem vcelku lama, hodně věcí dělám blbě.. očekávám, že by mi někdo mohl poradit a naučit mě něco ze svých zkušeností. Někdo má semnou možná trochu negativní zkušenost z bg, jsem občas na základě výsledku výbušnější, ale myslím , že je lepší než kdyby mě to bylo s prominutím u prdele. Jinak se dá semnou o všem bavit a totéž očekávám i od vašeho kolektivu. Ať už přihláška bude vyhodnocena jakkoli děkuji aspoň za váš čas kdo si jí přečte Smile
Návrat nahoru Goto down
Rts
Forum Moderator
Forum Moderator
Rts


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 03. 12

Gaathir - ele/enha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gaathir - ele/enha   Gaathir - ele/enha Icon_minitimeFri Apr 27, 2012 8:16 pm

Pro
Návrat nahoru Goto down
 
Gaathir - ele/enha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: