The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Feral Druid - přijat

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Cipso
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 14. 04. 12

Feral Druid - přijat  Empty
PříspěvekPředmět: Feral Druid - přijat    Feral Druid - přijat  Icon_minitimeSat Apr 14, 2012 7:39 pm

Nick postavy: Cipsik
Jak dlouho hrajete WoW: od roku 2008 na ofiku, potom som prešiel na twin
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills): mám full clear UD 25 a 10 (všetky HM + algac)
Dosažený rating / rank: na twinu asi 2100 +-
Odkaz na Twin armory, přímo na postavu: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Cipsik
Honorable Kills: 10,821
Talenty: Feral 0/59/12
Věk: 17
Postava je koupená / vyexpená: (pouze informativní): vyexpená
Odkaz na tvoje UI: (zajímají nás bindy, macra a celkové nastavení UI): https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/840/wowscrnshot041412212821.jpg/
Máš Mumble a microfon: mám
Aktivita (kolik hour per day/week): skoro stále Razz
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit: asi nie
Jsi ochoten chodit i PvE: (vzhledem k otevřenému ToCku - slušné offsety / trinkety): Som
Co očekáváš od guildy: fajnový kolektív ľudí, trošku PvE a nejaké tie premady atď....
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

Feral Druid - přijat  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Feral Druid - přijat    Feral Druid - přijat  Icon_minitimeSat Apr 14, 2012 7:52 pm

jsem Pro, aj ten šaman b se hodil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Galactica
Forum Noobie
Forum Noobie
Galactica


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 04. 12
Age : 29

Feral Druid - přijat  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Feral Druid - přijat    Feral Druid - přijat  Icon_minitimeSat Apr 14, 2012 7:55 pm

Tebe tady nechci... prostě NE.
Abys totiž v AV vyřvával kecy typu "vzdejte to lamy, stejně prohrajem" to není hodno Praetoriana. Navíc to co jsi předvedl v ToC 10 (běhání přes ty blbosti co vypouští ze země) to bylo moc i na mě.......
Nejsme jen spolek PVP hráčů ale i kolektiv a brečet o vzdávání se v BG demoralizuje ostatní hráče, navíc když by to vyřvával Praetorian.... Jak jsem řekl, dle mého soudu nejsi hoden býti Praetorianem.


Zároveň tu dávám screen z historie WIM(chat addon):

http://uloz.to/xA8e3CG/cipso-png


Takže za mě ANI OMYLEM

EDIT Cracky: promiň Gala, nejsi ve vedení, takže to neberu + osobní spory do toho plést
Návrat nahoru Goto down
Dio
Forum Moderator
Forum Moderator
Dio


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 10. 03. 12

Feral Druid - přijat  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Feral Druid - přijat    Feral Druid - přijat  Icon_minitimeSat Apr 14, 2012 8:43 pm

Hele ja jsem PRO shaman co chodi raidy sa fakt bude hodit navic jo blbnul ale vyslo mu to a docela nas pobavil to se ceni:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Feral Druid - přijat  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Feral Druid - přijat    Feral Druid - přijat  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Feral Druid - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Feral druid - přijat
» Hata - feral druid - DEMENCE
» Lei - prihlaska - přijat
» SURV / BM hunter - přijat
» Reyss,Disco - přijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: