The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dotaz ohledně 10 man

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Necronichan
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 24. 03. 12

Dotaz ohledně 10 man Empty
PříspěvekPředmět: Dotaz ohledně 10 man   Dotaz ohledně 10 man Icon_minitimeWed Apr 04, 2012 9:13 am

Měl bych prosbu. Jakožto to vcelku už usedlý PvE hráč bych se chtěl dotázat jestli by bylo možné najít aj nějakou luxusní, potažmo kvalitní grupu a zajít UD 10 nebo nějakou jinou instanci. Vím že se v sobotu chodí 25 VoA a ToC nic nenamítám. Toto je jen takový dotaz a prosba jestli se někdo ozve. Pokud by se nějaká grupa(solidní) tak bych si to klidně i odleadroval.

Díky váš Memo Wink
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

Dotaz ohledně 10 man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně 10 man   Dotaz ohledně 10 man Icon_minitimeMon Apr 09, 2012 1:22 pm

já jsem klidně Pro, protože odchozenych UD mám už dost, hl. HM, takže se mnou počítej, akorát se bojím, že tu nejsou lidi na to, abychom složily všechny HM.
Návrat nahoru Goto down
Galactica
Forum Noobie
Forum Noobie
Galactica


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 09. 04. 12
Age : 29

Dotaz ohledně 10 man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně 10 man   Dotaz ohledně 10 man Icon_minitimeThu Apr 12, 2012 4:50 am

Se mnou taky počítej, taktiky znám až k Mirkovi, což nebude problém dostudovat, až na to dojde.

Návrat nahoru Goto down
Veveruska
Forum Moderator
Forum Moderator
Veveruska


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 03. 12
Age : 30
Location : Zdice

Dotaz ohledně 10 man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně 10 man   Dotaz ohledně 10 man Icon_minitimeFri Apr 13, 2012 5:19 am

já prosím , taktiky znám až ke kologarnovy na hurdmód Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Necronichan
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 24. 03. 12

Dotaz ohledně 10 man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně 10 man   Dotaz ohledně 10 man Icon_minitimeWed Apr 18, 2012 9:04 am

Tak koukám že bych měl jen pár lidí Wink
No myslím že kdyby se napsalo do guild chatu prosbao to zajít něco před 25-kama jako rozehřívačka tam by to šlo. Nebo si myslíte že se lidi neozvou ?
Vcelku mě mrzí že se ozvalo tak málo lidí. Kdyby alespoň nějaká připomínka nebo něco, ale nic Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dotaz ohledně 10 man Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz ohledně 10 man   Dotaz ohledně 10 man Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dotaz ohledně 10 man
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Připomínky a návrhy-
Přejdi na: