The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Zacard
Anonymní




Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat   Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:35 pm

Nick postavy :Theremin, Zacard
Jak dlouho hrajete WoW :asi 3 roky
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills) :ohladom priesta a roguny velke, neviem to inak definovat
Dosažený rating / rank 1950 disco priest s 3900gs na furi sezone
Honorable Kills :priest : 15999 rogue:7042
Talenty :priest:shadow, pve holy, roguna assa, casom combat atd
Věk : 26
Postava je koupená / vyexpená : (pouze informativní) oboje su vyexpene
Máš Mumble a microfon ? :ano
Aktivita : (kolik hour per day/week)okolo 4 hodin
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit ? : Myliath, Gretka, Odkundes, Dio a dalsi
Jsi ochoten chodit i PvE ? : (vzhledem k otevřenému ToCku - slušné offsety / trinkety) ano
Co očekáváš od guildy ? : PvP premade a dalsie veci okolo PVP.
Návrat nahoru Goto down
Rts
Forum Moderator
Forum Moderator
Rts


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 03. 12

Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat   Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 9:51 am


Pokud se nepletu tak už s námi nějaké tocko byl.

V přihlášce vidím, že někteří členové vedení můžou doporučit, pokud se tak skutečně stane, pak za mě Pro.
Návrat nahoru Goto down
Majkovajko
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 29. 03. 12

Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat   Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 10:13 am

Berem to že možno nesplnam podmienky ale zacarda poznám dosť dobre duelovali sme spolu a na dueli vyhravam 4-1 a to sme duelovali ked som mal 4k GS a on mal 4700.... ale však ok... len mi to príde také nespravodlíve že jeho zoberete a mna nie.. pri tom on mi písal že neni PVP že je skor pve ked sme duelovali sa vyhovaral že no on neni na 1v1 že on je PVE hráč a tak... len tak nesudte podla equipu....
Návrat nahoru Goto down
Rts
Forum Moderator
Forum Moderator
Rts


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 03. 12

Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat   Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 10:26 am

Zatím není ani u jednoho z vás rozhodnuto.
Pokud vím, tak jsem se u vás zatím vyjádřil pouze já, jakožto jeden ze 7mi členů vedení.
Tedy při situaci 4 hlasy pro, 3 proti -> přijat...

Zacarda si holt pamatuju, protože už u nás byl a byl s námi i tocko...
S tebou Majkovajko sem zatím neměl tu čest.
Jak jsem psal - uvidíme co na to ostatní členové vedení. Zvláště, když rougu máme minimum...


Naposledy upravil Rts dne Thu Mar 29, 2012 11:33 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zacard
Anonymní




Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat   Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 10:57 am

Co tu pises ake bludy? Majkovajko, tych 4-1 vobec nebolo, tak mi radsej nepis, co si myslis, a co si myslim ja. PvE a PvP som NIC nespominal, vsetko sa nesnaz nahadzat do jedneho vreca. A okrem toho duel a areny je uplne nieco ine. To ze keby das dakoho v dueli, nic stale neznamena. Ja som uz davno bol v the frozen heart a Rts uz poznam davno, este ako disco som ho healoval. A pametaju si ma viaceri. S tym healovanim ToC je pravda.
Návrat nahoru Goto down
Myliath
Forum Moderator
Forum Moderator
Myliath


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 11. 03. 12

Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat   Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 1:53 pm

Ja som za je to hrac ktoreho dlho poznam a som rad ze chce ist k nam je to celkom skill hrac dal 2050 raiting s 3,9 k GC cca a to az tolko ludi zatial nedalo takze urcite som pre
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat   Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 2:12 pm

můj fanda Very Happy, celkem vpohodě člověk za mě Pro ....
Návrat nahoru Goto down
Parte
Forum Moderator
Forum Moderator



Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04. 03. 12

Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat   Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Icon_minitimeThu Mar 29, 2012 5:07 pm


Nevidím žádné negativum takže PRO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat   Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Theremin-priest, Zacard- rogue - Přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Assa Rogue PVP - zamítnuto
» Lei - prihlaska - přijat
» Reyss,Disco - přijat
» Sarmon - přihláška - přijat
» Lemurko,Disco - přijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: