The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Shendelzare - Holy pala - Přijat

Goto down 
+3
Leipwns
Xenonzorr
Setheria
7 posters
AutorZpráva
Setheria
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 23. 03. 12

Shendelzare - Holy pala - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Shendelzare - Holy pala - Přijat   Shendelzare - Holy pala - Přijat Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 8:37 am

Nick postavy :Shendelzare
Jak dlouho hrajete WoW :4 +-
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills) : 2500 Rat 2vs2 / cely ulduar zkušenosti z gildy EA ...
Dosažený rating / rank : 2500 plus plus už nevím přesně, a rank ? top 10 sem byl určitě
Honorable Kills : 24k +
Talenty :HOLY/HOLY , ale mam je obě na PVP, kvuli testu new holy talentu, předělání na PVE není problém ...
Věk : 17
Postava je koupená / vyexpená : (pouze informativní) Postavu jsem koupil, když sem měl ještě maina priesta
Máš Mumble a microfon ? : Ano mám obě
Aktivita : (kolik hour per day/week) každý den tak 5 hodin + - někdy i víc jak 10 Very Happy
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit ? : Kessi, Ogrius, Creatura // znám víc lidí, ale nevím jeslti by mě doporučili, nemůžu za nikoho mluvit přece Very Happy
Jsi ochoten chodit i PvE ? : (vzhledem k otevřenému ToCku - slušné offsety / trinkety), Jsem ochoten chodit PVE musím oprášit TANK a retry PVE Eq Very Happy a pak by to šlo / tak trinkety mám také dobré Very Happy na pvp Very Happy ale aj do PVE by se našly Very Happy
Co očekáváš od guildy ? : Taak Very Happy co sa dá asi tak čekat ? Very Happy doufám že dobrý pokec, srandu, férové lidi a táák .. Very Happy
-- jo hlavně dělat si prdel z Ogriusa Very Happy Very Happy Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Xenonzorr
Admin
Admin
Xenonzorr


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 01. 03. 12
Age : 34
Location : Praha/Jeseník

Shendelzare - Holy pala - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shendelzare - Holy pala - Přijat   Shendelzare - Holy pala - Přijat Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:56 am

PRO

Dělat si prdel z Ogriuse? Chlapi, toho musíme mít! lol!
Ne vážně, potřebuju hpalu do 3v3 ....
Návrat nahoru Goto down
https://thepraetorians.forumczech.com
Leipwns
Clan Bitch!
Clan Bitch!



Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 11. 03. 12

Shendelzare - Holy pala - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shendelzare - Holy pala - Přijat   Shendelzare - Holy pala - Přijat Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 9:58 am

je to njub, ber ho :-D
Návrat nahoru Goto down
Veveruska
Forum Moderator
Forum Moderator
Veveruska


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 03. 12
Age : 30
Location : Zdice

Shendelzare - Holy pala - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shendelzare - Holy pala - Přijat   Shendelzare - Holy pala - Přijat Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 11:40 am

Setheria napsal:
jo hlavně dělat si prdel z Ogriusa Very Happy Very Happy Very Happy
sem pro Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

Shendelzare - Holy pala - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shendelzare - Holy pala - Přijat   Shendelzare - Holy pala - Přijat Icon_minitimeSat Mar 24, 2012 12:13 pm

Pro
Návrat nahoru Goto down
Rts
Forum Moderator
Forum Moderator
Rts


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 03. 12

Shendelzare - Holy pala - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shendelzare - Holy pala - Přijat   Shendelzare - Holy pala - Přijat Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 10:06 am


Pro

Snad si odpustí ty kecy, na které jsem od něj z minulosti zvyklej...
Návrat nahoru Goto down
Dio
Forum Moderator
Forum Moderator
Dio


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 10. 03. 12

Shendelzare - Holy pala - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shendelzare - Holy pala - Přijat   Shendelzare - Holy pala - Přijat Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 11:41 am

PRO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shendelzare - Holy pala - Přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shendelzare - Holy pala - Přijat   Shendelzare - Holy pala - Přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Shendelzare - Holy pala - Přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pajcek-holy pala - přijat
» Lurgan - holy pala
» retri pala - přijat
» Lei - prihlaska - přijat
» Lemurko,Disco - přijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: