The Praetorians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Praetorians

Guildovní fórum.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 unholy dk bez skillu - přijat

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
zuco
Forum Noobie
Forum Noobie



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 03. 12

unholy dk bez skillu - přijat Empty
PříspěvekPředmět: unholy dk bez skillu - přijat   unholy dk bez skillu - přijat Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 7:34 pm

Nick postavy :Zuco
Jak dlouho hrajete WoW : hravam 3,5 roka
Zkušenosti s PvP, PvE (arena rating, bosskills) skusenosti mam
Profil na arsenalu :daj tam armory a moje meno
Tvoje UI : (imageshack.us)
Honorable Kills : 23k
Talenty : unholy/unholy
Věk :17
Postava je koupená / vyexpená : (pouze informativní):ukradnuta
Máš Mumble a mic ? : mam
Aktivita : (kolik hour per day/week) cez tyzden mala(max rbg,rdf,daily) koli tomu ze cez pracovne dni som na intraku kde nevedia spravit poriadny net cez vikend hram aktivne
Znáš od nás někoho, kdo by vás mohl doporučit ? :poznam vela dufam ze ma dakto doporuci
Jsi ochoten chodit i PvE ? : (vzhledem k otevřenému ToCku - slušné offsety / trinkety) jj
Co očekáváš od guildy ? :zabavu aj ked viem ze tam neni premade bg aj ked viem ze sa moc nechodia utoky na hordu v co nedufam a ak tak daky ten wintrade Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cracky
Admin
Admin
Cracky


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 07. 03. 12
Age : 29

unholy dk bez skillu - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: unholy dk bez skillu - přijat   unholy dk bez skillu - přijat Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 7:38 pm

Pro mě za mě, záleží na ostatních
Návrat nahoru Goto down
Dio
Forum Moderator
Forum Moderator
Dio


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 10. 03. 12

unholy dk bez skillu - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: unholy dk bez skillu - přijat   unholy dk bez skillu - přijat Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 7:41 pm

Hele jasne chapu ze je nekdo na intraku atd a moze len pres week a ked budes na mumb stahnes Group calendar 4.6.1 verzi a budes sa prihlasovat na ToC 25 a VoA25 a chodit ho tak jsem PRO
Návrat nahoru Goto down
Rts
Forum Moderator
Forum Moderator
Rts


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 03. 12

unholy dk bez skillu - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: unholy dk bez skillu - přijat   unholy dk bez skillu - přijat Icon_minitimeFri Mar 16, 2012 10:46 am

Jsem Pro protože vím, že jsi kvalitní pvpčkař.

Píšeš, že o víkendu jsi na wow aktivní, takže by Ti mělo vyhovovat, že raidujeme v sobotu.
Ale pokud se bude opakovat, že v čase, kdy se jde guildovní ToC25 půjdeš ToC25 s worldem, tak se bude opakovat i kick...
Návrat nahoru Goto down
Veveruska
Forum Moderator
Forum Moderator
Veveruska


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 08. 03. 12
Age : 30
Location : Zdice

unholy dk bez skillu - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: unholy dk bez skillu - přijat   unholy dk bez skillu - přijat Icon_minitimeFri Mar 16, 2012 3:53 pm

ta příhláška na mě působí strašně špatně, skoro jako by sis myslel že si něco víc, a že za přijetí do guildy by sme ti měli udělat spešl rank Shocked , ale i tak souhlasím s přijetím, pvp ti asi jde a mohl bys být přínosem pro PREMADE (který se chodí mimojiný každej den a každou noc, to, že si se ty nezapojil neznamená že je nechodíme).. a určitě souhlasim s Rtskem, jako hlavní guildovní akce teď je Tocko a Voačko (který chceme chodit hlavně guildovně), až každej nafarmí tak se klidně můžem honit za hordou jak já nevim co pirat .


/edit Dio: Prijat napis nekomu se zastupcu o invite ve hre
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





unholy dk bez skillu - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: unholy dk bez skillu - přijat   unholy dk bez skillu - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
unholy dk bez skillu - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lei - prihlaska - přijat
» Sarmon - přihláška - přijat
» resto shaman - přijat
» Paladin - Rexxen - přijat
» retri pala - přijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Praetorians :: General :: Vyřešené Přihlášky-
Přejdi na: